تابلو اعلانات

أحَبُّ إخواني إلَيَّ مَن أهدى إلَيَّ عُيوبي

محبوبترين برادرانم نزد من، كسى است كه عيبهايم را به من هديه كند.


لطفا یک دقیقه وقت بزارید و وارد این کانال شوید.


https://t.me/farhangi1397


firefox

 

موزیلا فایرفاکس

یک منبع باز مرورگر وب سریع، سبک و مرتب است. در مراسم اعلام رسمی در سال 2004 موزیلا فایرفاکس اولین مرورگر برای به چالش کشیدن سلطه مایکروسافت اینترنت اکسپلورر بود. از آن زمان، موزیلا فایرفاکس همواره در 3 مرورگرهای بالا محبوب ترین های جهان. از ویژگی های کلیدی است که ساخته شده موزیلا فایرفاکس بسیار محبوب هستند ساده و موثر UI، سرعت مرورگر و قابلیت های امنیتی قوی. مرورگر به خصوص محبوب با توسعه دهندگان به لطف توسعه منبع باز و جامعه فعال از کاربران حرفه ای است.

مرور راحت تر
موزیلا از بسیاری از منابع به ایجاد یک UI ساده اما موثر با هدف ساخت در حال مشاهده سریعتر و آسان تر قرار داده است. آنها ساختار زبانه است که توسط اکثر مرورگرهای دیگر به تصویب رسید ایجاد شده است. در سال های اخیر موزیلا نیز در به حداکثر رساندن منطقه در حال دیدن سایت با ساده کنترل های نوار ابزار به فقط یک دکمه فایرفاکس را (که شامل تنظیمات و گزینه) و به عقب / جلو دکمه متمرکز شده است. جعبه URL ویژگی های گوگل مستقیم جستجو و همچنین به عنوان یک خودرو پیش بینی ویژگی / تاریخ به نام نوار بسیار معروف. در سمت راست از جعبه URL می باشد نشانه، تاریخ و دکمه تازه کردن وجود دارد. در سمت راست از جعبه URL جعبه جستجو که به شما اجازه سفارشی کردن گزینه های خود را موتور جستجو می باشد. خارج از آن یک دکمه نمایش را کنترل آنچه که شما در زیر URL را ببینید. بعد از آن شما باید تاریخ دانلود و دکمه خانه.

سرعت
موزیلا فایرفاکس دارای سرعت لود صفحه چشمگیر به لطف موتور JagerMonkey جاوا اسکریپت بسیار عالی است. راه اندازی و سرعت رندر کردن گرافیک است نیز در میان سریع ترین در بازار می باشد. فایرفاکس مدیریت پیچیده ویدیو و محتوای وب را با استفاده از Direct2D مبتنی بر لایه ها و سیستم های گرافیکی Driect3D. حفاظت از سقوط تضمین می کند تنها پلاگین ایجاد موضوع کار متوقف می شود، و نه بقیه مطالب در حال مرور. با بارگیری مجدد صفحه ری استارت هر پلاگین را تحت تاثیر قرار. سیستم زبانه ها و نوار های بسیار معروف اند ساده شده برای راه اندازی / دریافت نتایج به سرعت بیش از حد.

امنیت
فایرفاکس اولین مرورگر را به شما معرفی یکی از ویژگی های خصوصی در حال دیدن سایت است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از اینترنت ناشناس تر و ایمن بود. تاریخ، جستجو، کلمه عبور، دریافت ها، کوکی ها و محتوای ذخیره سازی همه در خاموش کردن برداشته می شود. به حداقل رساندن احتمال یک کاربر دیگر سرقت هویت شما و یا پیدا کردن اطلاعات محرمانه است. امنیت محتوا، تکنولوژی ضد فیشینگ و یکپارچه سازی آنتی ویروس / antimalware، تحریک تضمین تجربه مرور خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

شخصی و توسعه
یکی از بهترین ویژگی های فایرفاکس UI سفارشی سازی است. نگران نباشید، راست کلیک بر روی نوار ابزار ناوبری برای سفارشی کردن اجزای منفرد و یا فقط کشیدن و رها کردن آیتم های شما می خواهید به حرکت در اطراف. داخلی افزودنیهای فایرفاکس مدیر اجازه می دهد تا شما را به کشف و نصب افزودنیها درون مرورگر و همچنین مشخصات رتبه بندی، توصیه ها و توصیف. هزاران نفر از تم های قابل تنظیم به شما اجازه سفارشی کردن ظاهر و احساس از مرورگر شما. نویسندگان سایت و توسعه دهندگان می توانند محتوای پیشرفته و برنامه های کاربردی با استفاده از پلت فرم منبع باز موزیلا و افزایش API ایجاد کنید.

 

دانلود نرم افزار موزیلا فایرفاکس با لینک مستقیم

دانلود نرم افزار موزیلا فایرفاکس با لینک کمکی1394/10/07
بازديد: 3653
نظرات
کد امنیتی رفرش
آخرين مطالب ارسال شده
فروش کارتخوان سیار اینجنیکو مدل 7910 ( ingenico 7910 )
تاريخ : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398
یوزرنیم و پسورد نود 32 UserName And Password
تاريخ : یکشنبه 07 آذر 1395
مطالب پر بازديد

کليه حقوق اين وبسايت طبق قوانين نرم افزاري متعلق به وبسايت كوتي مي باشد
2014-2016 © koti.ir